| SoEasyy a întrebat:

As putea adauga un hard disk extern la ps3?

Răspuns Câştigător
| LoVeMoThErS a răspuns:

Aici depinde de bugetul tau, o limita pentru memoria interna nu exista.Dar nici sa dai 800 lei pe un HDD de PS3.
Eu iti recomand sa te uiti pentru unul de 500GB-1TB,acum depinde si ce jocuri joci...
Daca ai buget si chiar vrei spatiu. Uite aici:
https://www.spy-shop.ro/......-inch.html
Funda?

3 răspunsuri:
| LoVeMoThErS a răspuns:

Pentru a folosi un HDD extern la PS3 ai nevoie de modare(CFW-Custom Fireware), deci, daca vrei stocare mai mare ori modezi consola, ori te orientezi catre un HDD intern, pentru a il schimba pe cel actual.

| SoEasyy explică (pentru LoVeMoThErS):

Care e maximul de spatiu la HDD intern la PS3?

| SoEasyy explică (pentru LoVeMoThErS):

Multumesc! ????

| LoVeMoThErS a răspuns (pentru SoEasyy):

Aici depinde de bugetul tau, o limita pentru memoria interna nu exista.Dar nici sa dai 800 lei pe un HDD de PS3.
Eu iti recomand sa te uiti pentru unul de 500GB-1TB,acum depinde si ce jocuri joci...
Daca ai buget si chiar vrei spatiu. Uite aici:
https://www.spy-shop.ro/......-inch.html
Funda?