| DeeaDiDi123 a întrebat:

As putea crea o masina virtuala in care sa pun macOS?
Cum?

2 răspunsuri:
| Andrei007007 a răspuns:

Din cate stiu macOS functioneaza la parametrii normali doar pe un macbook, daca il instalezi pe masini virtuale nu o sa poti face mare lucru plus ca va merge greu (adica cu lag). Uite aici un tutorial de care m-am folosit si eu acum vreo 2 ani cand nu aveam macbook. Vezi ce poti face (https://www.youtube.com/watch?v=0dQURWqdm7U)

| Andrei007007 a răspuns (pentru Andrei007007):

Sa nu uit sa-ti zic si nici nu o sa poti programa pe o masina virtuala folosind mac os, o sa ai nevoie sa te autentifici dar nu o sa te lase etc.