| anonim_4396 a întrebat:

As putea sa aflu parola la un router wifi?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da.Daca cel care are acel router iti spune parola.

| SolitarHacker a răspuns:

Da una ar fi aia sa intri tu pe scurt intri in bara start scrii acolo cmd pe urma scrii in cmd ipconfig iti da ceva de genu: Connection-specific DNS Suffix
Link-local IPv6 Address
IPv4 Address192.168.2.100
Subinet Mask
Default Gateway
192.168.2.1-asta il pui in browser cu http:// in fata s au numa ip si te arunca in pagina de administrare rooter parola de obicei standard daca o pot numi asa e admin admin test test root root vezi una din astea 3 daca nu merge mai e o varianta instalezi un keyloger in calculator de preferat Cain&Abel suni la dispecerat de unde ai netu si chemi pe un baiat de acolo ii spui ca ai ceva probleme daca poate sa vin sa ti rezolve probleme cu rooteru si el se va loga la pagina cu parola de administrator si dupa aia intri in cain si abel si ai parola si usseru cu, care a intrat salvata FUNDA?

| SpriteDouaPuncteP19 a răspuns:

Poti cauta un program pentru a hack'erii routerul pentru a primii parola sau cel care are parola sa tio spuna.

| kokoloi a răspuns:

Presupun ca vrei sa "furi" net de pe la vreun vecin...nu nu poti. sunt niste programe dar sunt avansate