| Aleqa a întrebat:

As putea trimite un mass la mai multe persoane pe email? Si daca da, cum? Multumesc.

3 răspunsuri:
| DDCC a răspuns:

Ei bine, ca să trimiți pe e-mail (nu pe messenger) la mai mulți deodată intri aici http://us-mg5.mail.yahoo.com/neo/launch?.rand=9jpqss7mrv2ku#mail iar la Bcc(Blind Copy Carbon) scrii e-mailurile tuturor acelor persoane. Bcc înseamnă că fiecare persoană care va primi acel e-mail îl va vedea ca unic pentru ea, adică nu poate vedea la cine ai mai fost trimis. Pentru YMessenger ții apăsat pe CTRL și selectezi cu mouse-ul toate contactele cărora vrei să le trimiți mesajul, apoi click dreapta "Mesaj instantaneu" sau trimiți e-mail (Mai multe acțiuni> Trimitere e-mail.).
Nu știu cât de mult te ajută aceste informații.

| Aleqa explică (pentru DDCC):

Multumesc din nou.

| LittleLuciane a răspuns:

Da se poate.dai click stanga cui vrei sa ii trim mass-u si apoi dai click dreapta scrii ce ai de scris si gata. sper ca te-am ajutat!