| morosanu55 a întrebat:

As vrea sa ajung in Manage 3D Settings dar cand deschid nVIDIA control panel imi apare eroarea nVIDIA control panel application 8.1.800.0 has stopped working si mai jos close the program. Ce pot sa fac?
Dau funda

Răspuns Câştigător
| DoctorWh0 a răspuns:

Dezinstaleaza si instaleaza nVIDIA control panel, eventual instaleaza nVIDIA geforce experience, iti da update automat la drivere.

1 răspuns:
| ArchWord a răspuns:

Incearca sa iei un update sau sa-l dezinstalezi si sa-l reinstalezi. Am avut aceeasi problema, dar am rezolvat-o, insa nu mai tin minte cum...