| Miuta_Bogdan_1996_LXJa a întrebat:

As vrea sa fiu mai bun in calculatoare ma puteti ajuta cei care au un IT foarte bun

2 răspunsuri:
| UnCorpSanatos a răspuns:

Citeste forumurile de specialitate daca chiar te pasioneaza si te intereseaza daca citesti pe internet vei descoperi o sursa inepuizabila si gratuita de informatie din orice segment de IT sau poti sa iti cumperi carti sau sa le imprumuti de la biblioteca poate acolo gasesti si un sfat o parere vezi care sunt cele mai citite si incepi usor.

| DjFlood a răspuns:

In ce sens.Hardware s-au Software? sa repari s-au sa umbli cu windows si programe?