| Gangsta43 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar o consola un xbox 360 mai exact dar vad ca jocuriile sunt foarte scumpe si nu sunt dispus sa platesc 200 ron pe un joc cu alocatia pe care o avem noi elevii daca stiti o alternativa sa nu platesc asa mult pe un joc sau sa nu platesc deloc sa le scot de pe net daca se poate daca da exista un pericol pentru consola dau fundita pentru raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| Razvy98 a răspuns:

Poi cumpara xbox-ul 360 si modeazal. Dupa ce l-ai modat iti descrci jocuri de pe net in format iso si le arzi cu DVD Decrypter cu viteza x4. Sper ca te-am ajutat.Astept funda!

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Pai iti cumperi xbox, il modezi, si iei jocurile de pe net.Si o sa-ti mearga, o sa dai banii doar pe dvd-uri, nu si pe joc.

| sudsuinededouaori a răspuns:

Poti sa modezi consola la cineva care se pricepe, intrebi si tu lumea poate cunoaste pe cineva specializat in asa ceva in orasul tau, daca omu e pro nu exista pericole pentru consola.

| Cristea a răspuns:

Da...faci rost de un xbox 360 gata modat (ai putea sa cumperi unu de pe okazii.ro) astfel orice joc iei de pe net iti va merge si pe xbox. sau iti cumperi unu nou si te duci tu sa il modezi la cineva care se pricepe. un xbox daca nu este modat nu citeste decat jocuri originale.