| izzy_5954 a întrebat:

As dori sa imi cumpar un telefon Samsung S3650 Corby, insa inainte as vrea sa stiu avantajele si dezavantajele acestui telefon. As dori in special sfaturile celor care au acest telefon.

Ce culoare sa-mi iau roz sau alb? Voi ce culoare aveti?

Răspuns Câştigător
| iuli a răspuns:

Eu sunt de parere ca e mai usor de lucrat cu el pentru ca are touchscreen, insa trebuie sa ai grija sa nu dai cu el de pamant ca e posibil sa se sparga.
La mine netul merge incet, nu stiu exact daca e de vina telefonul sau reteaua, dar cred ca e de vina telefonul. Oricum eu nu prea folosesc netul pe mobil. Am net pe calculator si e mult mai comod.
Bateria tine cam o saptamana. Si eu vorbesc in medie cam 15-20 de minute pe zi si ascult destul de multa muzica.
Memoria interna nu e foarte mare, dar poti sa iti cumperi un card de memorie(eu asa am facut).
Are o gramada de programe si optiuni folositoare.

Telefonul meu e roz. Eu zic ca rozul e o culoare frumoasa. Oricum, e alegerea ta.

1 răspuns:
| MilkshakeShake a răspuns:

Eu am galbentongue e dragut dar e enervat ca nu poti sa pui imaginea care o vrei tu pe fundal de ex o imagine cu tine... nu gasesti teme pentru el doar temele care le are, jocuri gasesti putine, melodii si hestii din astea numai daca iti cumperi u cablu de date in rest e ok totul mie chiar imi placetongue si Bateria daca o formezi cum trebuie te tine foarte mult timp