| Ally a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un telefon mobil care sa nu fie cu clapita sa fie negru, touch screen si sa includa urmatoarele:card, cd, cablu de date, casti, bloutooth, infla rosu, camera foto clara, memorie mare.Cam cat ar costa un asemenea telefon?

7 răspunsuri:
| GiovannyGrandiossu a răspuns:

Nokia 5800 este solutia, costa in jur de 1400, dar isi merita banisorii. Eu am un N82 din ianuarie 2008 (costa 1000$ atunci) si nu imi pare rau, l-am supra exploatat si nu are nici o problema.

| MoNsTeR a răspuns:

Pffffffffff. cate pretentiibig grin.nu prea am vazut telefoane performante si cu bloutooth si cu infrarosu.ramai doar la bloutooth.ar costa circa 1000-1500 lei cred.eu nu am.parerea mea e ca nai dc sa cheltui atatia bani pe un tel.eu am un nokia 2730 clasic.si sunt ffff multumit de el.cauta pe net informatiii despre el.are km detoate este negru si argintiun la taste si pe margine se aude tare si bine nare clapeta si dakl ei fara abonament este putin sub 500 lei.

| miasdbnqwyiudnwqiygu a răspuns:

Vezi ca este acum la orange o oferta de abonament cu telefonul LG GT505 la 69 de euro.Acel telefon are cam tot ce vrei tu in afara de infrarosu.Pt. mai multe detalii intra pe www.orange.ro si pe prima pag. o sa-ti apara acel telefon impreuna cu alte detalii.mult succes;)

| nicoletalavinia14 a răspuns:

Zici fara clapita? nu stiu ce are Samsung courby, da e fara clapita, si fara taste. E dragut, ai obsrevat cred la reeclame de el.Ramai numai la bloutooth, ca nu cred ca o sa gasesti si cu inflarosu. Te sfatuiesc sa cauti pe net, ca gusturile noastre nu corespund cu ale tale.

| arysa a răspuns:

Lg Gt 505 mi l-am luat de curand dar vezi ca e 69 de E la un abonament de 20 de E pe luna! Eu mi-am prelungit abonamentul orange 1 an si am dat 480 lei iar la prelungire abonament 2 ani era 320 lei. dar e bun, are multe aplicatii, camera de 5 megapixeli, 3G, etc

| marinutza_6004 a răspuns:

Cam 8 milioane si ceva asa cred!

| ancutza_6500 a răspuns:

Pai cred ca mai bine tziai lua un Iphone 3gs e suuper tare. da' costa cam 2. 400 roni. e cam scump. da' cred ca merita toti banii( chiar daca eu nu amtongue)