| Petrisor_Carlos_1995 a întrebat:

As vrea sa-mi achizitionez un hard disk extern, mai exact un Fujitsu Siemens Storagebird 35EV821 cu o capacitate de 1 TB. Vreau sa stochez pe el niste fotografii si videoclip-uri, sa imi pastrez amintirile pe el. Vreau sa stiu daca a mai avut cineva asa ceva si sa-mi lasati cateva pareri/impresii!

Răspuns Câştigător
| georgeenglezu2016 a răspuns:

Da, eu am un hard cumparat din Anglia de 2 tb si pe acel hard am creat foldere cu nume de ex : jocurile mele si tot ce am descarcat am copiat pe el sau direct mai pe inteles, si tot asa am creat folder cu poze tot ce am avut pe telefon si din aparatul de fotografiat le-am copiat in acel hard, este foarte bun un hard extern pentru orice muzica, poze, jocuri, programe, drivere, filme

| Petrisor_Carlos_1995 explică (pentru georgeenglezu2016):

Mulțumesc că ți-ai rezervat puțin timp ca să-mi exprimi opinia ta!

1 răspuns: