| Emre_Rafael_1985 a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar o pereche de urbeats si am vazut ca la unele magazine desi arata la fel sunt numite la unele beats urbeats si la altele urbeats 2... m am uitat pe site ul oficial si apreau doar urbeats cu multe culori si urbeats SE care are doar 3 culori...banuiesc ca nu este vreo diferenta... daca stiti ca este vreo diferenta sa mi spuneti...multumesc

2 răspunsuri:
| PreaTareღ a răspuns:

Capacitatea si performanta memoriei

| NaneSchizophrenia a răspuns:

Cred ca capacitatea si performanta, s-ar putea memoria happy
Bafta!