| Andreea_8406 a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un telefon mobil la un pret acceptabil in jur de 600-700lei si...nu prea stiu de care... Spuneti-mi si >mie:"

Răspuns Câştigător
| costymaximus a răspuns:

Nokia ramane baza tuturor telefoanelor, parerea mea si nu numai!

3 răspunsuri:
| nicoletalavinia14 a răspuns:

Iti recomand Samsung Courby, e super tare.Are 5 culori parca argintiu roz, portocaliu si nu mai stiu.Depinde ce telefoane iti plac cu clapa sau fara.Samsung Courby e fara claba si fara acea tastatura, pur si simplu dai cu degetul.Iti mai recomand sa cauti pe google modele de telefoane,.

| buzucan a răspuns:

Http://www.blog.chestiiutile.com/tehnologie/ce-telefon-sa-mi-cumpar.html cred ca aici gasesti raspunsurile pe care le vrei.

| anonima16 a răspuns:

Samsung sau Sonny Ericsson sunt destul de bunehappy