| bogboy101 a întrebat:

As vrea sa-mi iau o tableta pentru jocuri si nu stiu ce sa-mi iau.As vrea o tableta pana in 400-450 lei sa mearga si asphalt 7 sau temple run 2. M-am gandit la un Allview sped city cu procesor de 1.6 si 1 gb ram. Alte variante?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| maryusmono a răspuns:

Sa sti ca te-ai gandit foarte bine!

Dupa cum poti vedea aici: http://bit.ly/18HUHGZ aceasta tableta este ideala pentru jocurile de mai sus. Ca sa te convigi... cel mai bine este sa cauti cerintele de functionare ale jocurilor respective.

Ceea ce mai poti face este sa citesti si parerile celor care au cumparat deja tableta. poate gasesti ceva interesant.

| AlexutzaAlee12 a răspuns:

Eu iti recomand Samsung galaxy tab 2
asta o am eu si iti poti descarca cate jocuri vrei, iar jocurile le poti descarca din magazin play.
bafta!
funda?