| Eu4EverX a întrebat:

As vrea sa realizez si eu un video cu imagini si sunet dar nu am nici cea mai mica idee cum sa o fac? este vreun program special? ma puteti ajuta va rog

Răspuns Câştigător
| LORY a răspuns:

Windows Movie Maker sau Microsoft Office PowerPoint

10 răspunsuri:
| waXonwaXoff a răspuns:

Movie Maker
Start»» run »»Şi scrii moviemk.

baftă!

| waXonwaXoff a răspuns:

Movie Maker
Start»» run »»Şi scrii moviemk.

baftă!

| Alex_2741 a răspuns:

Ms Fratilor Si SUrorilor ca mai multe rasp am vazut de la fete :* bv lor le pup :*. ca vreau si eu sa fac un video cu niste mixuri de la me tongue si sa le pun pe Youtbe :X. Va Multumesc :*

| aniohetova a răspuns:

Movie Marker pe care il ai in calculator si daca vrei iti dau si niste indicatii. Ca sa pui pozele apesi pe Task si o sa-ti apara in stanga o coloana cu mai multe optiuni. Pentru poze alegi Import Pictures si iti selectezi pozele pe care vrei sa le pui in videoclip. Apoi pentru sunet alegi Import Audio Or Music si iti alegi melodia. Ei bine ele o sa-ti apara toate in chenarul ala mare si tu trebuie sa le pui jos acolo. IN josul paginii ai vazut ca sunt niste spatii ca sa zic asa. La video o sa pui pozele in ordinea preferintelor tale, pur si simpul le iei cu click si le muti acolo, tii apasat pe mouse, iar la audio iei melodia tot din chenarul ala mare unde erau si pozele si il pui la audio acolo. Dupa ce faci asta, vezi ca o sa-ti arate durata melodiei si tu ai face bine sa pui atatea poze cat sa ajunga toata melodia, pentru ca daca se termina pozele iti ramane ecranul negru si iti canta doar melodia. Pune poze pe toata durata melodiei. Ca sa -ti dai seama de asta te uiti acolo, unde ai pus pozele in ordinea preferintelor si melodia si te incadrezi. Vezi tu. Si inca ceva, ca sa pui si efecte pentru poze, sa-ti apara in diferite moduri te duci la View Video Transitions, tot din stanga si o sa-ti apara in chenarul de acolo mai multe moduri si iti alegi, daca vrei pentru fiecare poza iti alegi cate una si le pui tinand apasat pe mouse, le iei si le pui la poza. Si la sfarsit dai Save to my computer si asta e. Sper ca ai inteles ceva. Succes happy

| avragegirl a răspuns:

Movie maker se gaseste in fiecare PC

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muvee Autoproducer http://www.brothersoft.com/muvee-autoproducer-download-3883.html Este foarte bun programul și ușor de folosit. Singurul dezavantaj pe care îl are este ca îl descarci în proba de 30 de zile, nu are licență gratuita.

| Tot.Eu a răspuns:

Movie Maker happy

| Elena23_7421 a răspuns:

ProShow Gold. ca un fel de power point.

| Elena23_7421 a răspuns:

ProShow Gold...ca un fel de power point dar mai simplu...winking

| sergyy a răspuns:

Adobe Premiere Pro... Final Cut dack ai mac. softuri care se folosesc si in televiziune.