| mihaellushh a întrebat:

As vrea sa stiu, daca exista un laptop, mai de ultima generatie, la care pot sa ma uit la TV folosind internetul, si sa ii pot lua o telecomanda sau ceva de genul pentru a nu fi nevoie sa ma deplasez de fiecare data, ca sa schimb programele...suna putin cam stupid intrebarea dar as aprecia foarte mult daca as primi un raspuns...multumesc anticipat happy.

2 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Buna
Iti trebuie abonament TV, ala oricum il platesti, si TV Tuner. Probelma la laptop e ca are ecran mic si unghi slab de vizibilitate, daca nu vrie PC macar ia si un monitor pe care sa-l poti cupla la laptop.
Oricum, sfatul meu e sa ai televizorul televizor si calculatorul calculator.
Bafta

| XatomisX a răspuns:

Da trebuie sa iti cumperi un tv tunner si poti vedea la tvnu iti trebuie nici-un pc performant