| radux3 a întrebat:

As vrea sa stiu daca extraoptiunea web'n'walk de la Cosmote MERGE PE Samsung Galaxy S i9000? din cate am vazut aici:http://www.wnw.ro/telefoane_compatibile_webnwalk.html, telefonul meu nu se gaseste in lista telefoanelor compatibile web'n'walk. Asta inseamna ca nu pot sa folosesc aceasta extraoptiune? mersi, dau fda

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti pot spune ca detin un Samsung c6625 cu windows mobile, si nu exista setari pentru el oficiale. ce mi-au trimis ei nu se potrivea si nu am reusit sa il conectez. Am cumparat o cartela frog, cu care am acces nelimitat o luna de zile la internet, tine cat tine si extraoptiunea, pot sa vad streaming si youtube, si in legatura cu setarile, am gasit singur pe un blog specializat unde erau mai multi utilizatori de acest tip de telefon, toate setarile manuale necesare si am reusit sa il fac sa mearga. parerea mea, poti cauta pe google pentru ca vei gasi sigur ceva setari manuale