| nini59 a întrebat:

As vrea sa stiu de ce nu reusesc sa deschid o poza primita pe email in calculatorul meu, dar in alt calculator o pot deschide.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| alinike2 a răspuns:

Chear daca nu are acel program in care poza e facut siare Adoble Reader merge

5 răspunsuri:
| TronicX a răspuns:

Probabil ca ai un antivirus care detecteaza virusi sa il ia ca pu un mesaj spam

| alinike2 a răspuns:

Nu ai Adoble Flash Play-er big grin Fuda pls big grin

| Ramygirl99 a răspuns:

Poate nu ai programul cu care poza respectiva trebuie deschisa.

| alinike2 a răspuns (pentru Ramygirl99):

Scuze nu Flash player Adoble reader iti trebuie am gresit eu big grin

| nini59 explică (pentru alinike2):

Multumesc!

| alinike2 a răspuns (pentru Ramygirl99):

Chear daca nu are acel program in care poza e facut siare Adoble Reader merge