| DenisIonut01 a întrebat:

As vrea sa stiu preferintele voastre.

Windows 8 sau Ubuntu 13.04?

Care ai allege dintre cele 2 nu vreau sa aud ca tu vrei windows xp sau 7 ma intereseaza care iti place din cele doua.

Răspuns Câştigător
| denrazvan a răspuns:

Eu utilizez(sistemul de operare) windows 8 si sunt foarte multumit dar depinde despre ce versiune :p.S versiunile mai noi de win 8 adica ultima pur si simplu sunt ca ceapa pornind de la antimalawer care este o mare prostie iti acapareaza tot pc-ul
dar win 8 este foarte bun acum depinde si de performantele pc-ului tau procesor si asa mai departe
deci windows 8 nu doar pentru disign ci si pentru ca ai 90 de zile trial big grin

1 răspuns:
| Denis15 a răspuns:

Windows 8 iti sugerez eu.