| Rilurii a întrebat:

As vrea sa stiu prin ce oras se gaseste sa-mi repar camera digitala! ex: (Alba-iulia, Sibiu, Cluj, Arad) saau daca stiti alt oras e bun. As vrea detalii pe unde se afla, strada, etc. Cat se poate de mult. Fundaa

2 răspunsuri:
| horyman a răspuns:

In cluj este unul dintre cei mai renumiti reparatori de camere pe film, si digitale... http://www.reparatiifoto.com/, este in cluj, langa fabrica de bere, pe strada Manastur! ( vezi detaliile pe site ), dar sa nu te astepti sa fie foarte ieftin... nu sunt foarte scumpe dar nici foarte ieftine! Funda! :))

| Rilurii explică:

Cam pe la ce pret? thinking