| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa vand si eu un iPhone 4 in stare perfecta alb..Este cineva care il doreste? Il dau prin fan courier! 16 mil pret negociabil..lasa-ti mail-ul vostru aici si va voi trimite poze in cel mai scurt timp! Mersi!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tocmai.ro mercador.ro okazii.ro vandtelefon.ro daca pe site-urile astea nu reusesti sa il vinzi aici nici atat bafta

| Vlad259503 a răspuns (pentru anonim_4396):

L-am pus si pe mercador si pe okazii il puna cum si pe celelalte 2 big grin mersi!