| cpi46 a întrebat:

Asa. Deci am Folder Lock 6.4.2 si un folder blocat. Ei bine, folder e blocat cred ca de anul trecut... iar acum, cand imi trebuie urgent de tot, nu imi amintesc/nu merge parola.
Cum pot face sa ajung la respectivele fisiere?
Dau fundita. happy

Răspuns Câştigător
| Bogdanux a răspuns:

Nasol. incearca cu Iobit Unlocker, poate reusesti sa deblochezi folderul.desi nu cred, ca si eu sunt in situatia ta si ca sa scap de parola trebuia sa instalez programul respectiv inca o data peste cel instalat deja... si am bagat din nou o parola, apoi am deblocat folderul si gata, puteam sa-l mut, sa-i fac o copie, orice...

Succes!

2 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Incearca sa dezinstalezi programul, dar nu stiu sigur daca folderul respectiv va fi sters sau nu.thinking

| cpi46 explică:

Bogdan, am incercat asa si nu merge. straight face Imi sterge de tot fisierul. Trebuie sa-l pun inapoi cu restore in PC...