| lmsps123 a întrebat:

Asi vrea sa imi cumpar o banda de LED-uri, dar nu ma pricep.
Asi vrea sa aiba toate culorile, sa aiba o durata lunga de viata si sa fie bune.

PS. Vreau sa le pun in spatele biroului.
Sper ca stiti despre ce vorbesc.

2 răspunsuri:
| Sarcopt a răspuns:

Salut! Ce cauți tu se numeşte bandă RGB ip20 (de interior), care are dublu adeziv şi poate fi tăiată din 3 în 3 leduri la care vine ataşată o telecomandă care se alimentează la un traf de 12V(volți) şi 5A(amperi). Treaba cu durată cam ține de noroc. Cele care nu sunt făcute în China sunt foarte scumpe. O seară plăcută

| AnKuXor a răspuns:

Cu toate culorile se gasesc mai greu, durata depinde de calitate, oricum se cumpara la metru si se alimenteaza cu 12V, depinde de unde iei.