| DarKnNNeS a întrebat:

Asta imi apare cand vreau sa adaug pe cineva in lista de messenger! Ajutor! dau Funda +vot! http://imageshack.us/a/img849/5711/56415091.png

3 răspunsuri:
| MrKez a răspuns:

Asta sunt buguri frecvente, si eu am acest gen de eroare. E ceva de la serverele lor. Pana atunci incercati sa vorbiti direct fara sa dati add pana se rezolva cu erroarea asta.

| DarKnNNeS explică (pentru MrKez):

Si nu se poate scapa altfel? sau in cat timp se rezolva stii cv?

| MrKez a răspuns (pentru DarKnNNeS):

Inca nu se stie, este posibil si la versiuni diferite celui care vrei sa ii dai add, n-am incercat. Poate cand va lansa noua versiune de yahoo mesenger(12 sau 11.6)