| anonim_4396 a întrebat:

Astazi am facut un update la firmware la samsung galaxy mini prin Kies, updatul e prost, merge greu telefonul, imagininle se vad urat, e posibil sa il resetez la fimrwar-u din fabrica?

Răspuns Câştigător
| traveler a răspuns:

Asa este omul vesnic nemultumit.acum Nu ai solutii de intoarcere.ai intrat intr-un cerc vicios din care iesi pe bani multi.Trebuie reinstalat softul, daca te-a mancat la zambilica acum scarpinate.Scuza ironia insa pe viitor gandeste-te ca fabrica a scos pe piata acel produs dupa testari nu gluma, daca era al scotea cu updatele deaja instalat.Bafta si minte multa pe viitor.

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu poti. alege custom ROM

| TommyLynn a răspuns:

Asculta... cauta mai multe despre ODIN MULTI DOWNLOADER. Eu il folosesc si sunt multumit pan la cer de el.

O sa iti mai trebuiasca fisierul TASS.OPS si OS-ul. Dar toate la timpul lor

| Hawks a răspuns:

Daca l-as duce las duce la un servis Samsung, ar putea sa faca ceva?