| Foarfeca a întrebat:

Samsung galaxy gio-Am android 2.2.1. Am avut 2.2.2 dar s-a intamplat ceva si. ma rog. vreau sa il updatez la firmware prin kies dar zice ceva gen Your device does not support firmware update via kies.
Ce e de facut"?

Răspuns Câştigător
| traveler a răspuns:

Cauta alta cale de firmware.
Insa in locul tau as fi sceptic la aceste firmware deoarece este mai mult ca posibil ca telefonul sa fie irecuperabil deci gandeste-te si multumeste-te cu ce ai la o adica ai investit atata banet ca sa al vinzi pe nimic ca piese de schimb, sau sa zaca aruncat intr-un sertar? Fai o resoftare cu softul suportat de el, eventual si apoi vindel si gata cu problema.Bafta

2 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

Ma bucur ca sugestia mea te-a ajutat sa te ghidezi in legatura cu problema ta.Succes