| 123andrei a întrebat:

ASTEPT RASPUNS URGENT fiindca maine plec la service si nu stiu cum sa repar camera la un Samsung wave 525 cand intru in camera imi spune "EROARE LA APARATUL FOTO" poate ma puteti ajuta ca sa nu il mai repar la service deoarece pretul este cam mare 40 lei happy.

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Cu jocuri? laughing)))

| DeyCj a răspuns:

Eroarea poate fi de la soft sau de la chiar de la camera foto. Ceva îmi spune că e din soft ceva.Aste s-ar rezolva cu o resoftare, în cazul în care camera foto este bună sau până acum nu ai semnalat probleme cu așa ceva.Succes

| iubescbulldogii a răspuns:

Salut. Are o problema camera foto. Iti recomand sa nu incerci tu sa o repari deoarece poti sa o strici mai rau. Du-te cu telefonul la service.

| 123andrei explică:

Cum sa repar?