| playermessi a întrebat:

Asus zenfone max sau Asus zenfone 2?

Răspuns Câştigător
| emil31231 a răspuns:

Asta este si in functie de bugetul pe care doresti sa-l aloci, si de ce fel de model doresti intre ce preturi pentru ca sunt foarte multe game de Asus zenfone max sau Asus zenfone 2 incepand de la 450lei pana la 1200-1300lei ambele ambele sunt la fel de bune si la fel de eficiente Camera foto de 13MP o au ambele telefoane, uite un zenfone max la 800 de lei are o baterie care duce 38 de zile de 5000mAh. Asus zenfone max ar fi dupa mine dar ti-am zis asta conteaza in functie si de cati bani vrei sa aloci in cumpararea telefonului

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Asus Zenfone 2 ZE551ML deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......9hqeyd.php

Toate cele bune!