| SiMpLa a întrebat:

ATENTIE!:Stiti un filmulet pe youtube unde sa-mi arate cum sa downloadez si instalez sims2 original? DAU FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| alexxa;x a răspuns:

Iti explic eu daca vrei... cere. mi id intr. un mesaj
:*

| VanPersieJr a răspuns (pentru alexxa;x):

Imi poti ecplica si mie pls?

5 răspunsuri:
| gabriela007 a răspuns:

Eu nu pot sa-ti dau mesaj, nu stiu de ce, dar iti voi raspunde aici. Id-ul meu este gabriella_mady12, daca vrei mai multe poze dragute, plus cea de la avatarul meu happy

| tearsofillusion a răspuns:

Uite
http://www.youtube.com/watch?v=MPouf6FQnO4
daca nu te descurci lasa-mi un pm si pot sa iti zic mai exact cum instalez eu. in principiu, trebuie sa ai instalat daemon tools sau power iso, un program care sa iti faca imagine virtuala