| coosmin24 a întrebat:

Ati vazut ca unele poze, fotografii au data in colt.Cum fac sa o sterg ce program se foloseste.ms anticipat.

5 răspunsuri:
| viatadecacatt a răspuns:

Da, mai bine setezi asta din aparat pentru ca e mai greu sa faci sa dispara ora si data.Ai putea sa decupezi poza daca ai deja una care iti place si apare ora si data

| coosmin24 explică:

Poi nu am facut eu pozele. le am, nu este aparatul meu. dar in orice caz mersi de ideebig grin

| Alina a răspuns:

Poti seta asta din aparat.

| laura_9178 a răspuns:

Sau cu photoshop.

| Diiana232997 a răspuns:

Da cum zice Alina poti seta de la aparat sau poti sa decupezi poza cu multe programe, de exemplu Photo Scape sau chiar si cu Paintbig grin.