| Fatayou a întrebat:

De curand,cand am deschis contul meu Google+, la optiunea "FOTOGRAFII" imi apar cateva poze pe care le-am facut acum aproximativ un an.Eu nu vreau ca identitatea mea sa-mi fie cunoscuta pe Internet,asa ca vreau sa le sterg cat mai repede cu putinta.Din cate stiu, acum un an am dat AutoBackup la poze in asa fel incat ce am pe telefon sa am si pe tableta, iar din cate imi amintesc pozele alese pe Google+ in profilul meu sunt cele dintr-o anumita data(de exemplu sa zicem ca in profilul meu sunt aratate pozele facute din data de 12.02. 2012, nu si cele din13, 14.02. 2012 s.a.m.d.).Am incercat sa dau pe optiunea "Ajutor" dar n-a fost nimic benefic.Multumesc anticipat pentru cei care-mi raspund!

2 răspunsuri:
| SomeRomanianGuy a răspuns:

Doar intri in contul tau de Google+ si stergi ce poza vrei de acolo, axact ca si cum ai sterge o poza de pe card sau din telefon.

| Fatayou explică (pentru SomeRomanianGuy):

Am incercat si asta inainte, ba chiar de 2-3 ori si n-a mers, nu stiu de ce.