| sergiu2525 a întrebat:

Ati vazut filmul cu NOSTRADAMUS. daca l-ati vazut foarte rau aproape ca mi-a schimbat viziunea despre viata.cum in 2012 razele solare vor cadea in centrul galaxiei, va veni incalzirea globala, foamete, boli uratttt! nici nu o sa apuc sa-mi iau carnet...

8 răspunsuri:
| andreutz a răspuns:

Eu te cred ca tu ai doar 14 ani si filmele au un impact f mare asupra ta... dar in cazul asta uita-te mai bine la desene animate...lasa prostiile astea de SF...vei vedea viata roz, mult mai frumoasa...si nu iti vei mai face atatea griji pentru toate nimicurile astea...cum ar fi sfarsitul lumii oh go on

RaduCiocan
| RaduCiocan a răspuns:

Stai calm... cel mai probabil nu se va intampla nimic in 21.12.2012. De fapt se intampla acelasi lucru ca in 31.12.1999. Adica NIMIC tongue

Janina
| Janina a răspuns:

Priveste the secret...si asta iti va schimba parerile laughing

| psiholoaga a răspuns:

Exista un film cu nostradamus? cum se numeste? Cat despre razele solare, schimbari majore etc... Eu zic sa stai calm/a. Poate e o schimbare in bine.

blonda_suprema
| blonda_suprema a răspuns:

Pai Nostradamus parca a prezis pana prin 2055 ca pe urma cred ca i s-a terminat calimara cu cerneala.

| pppaaauuulllaaa a răspuns:

U te iei dupa filme?
stai calm(a)winking
nu o sa fie asa ceva

| elinea a răspuns:

Nu am apucat sa l vad, spune mi si mie de unde sa l descarc, iar despre ceea ce spune cine stie, vom trai si vom vedea

| david_5964 a răspuns:

Si eu sunt de parere ca sunt doar,, valuri comerciale,, nu are ce sa se intample in 2012... poate singurul dezastru o sa fie sa ne calificam la europene la fotbal cu nationala laughing