| Stamate_Sebastian_1993 a întrebat:

Atunci cand intru pe facebook nu mi se incarca News-Feed-ul si apar asa dungi alb-gri-albastrii la postari si nume, daca se putea as fi pus o poza dar din pacate nu se poate, daca e sa aveti o solutie profilul care are problema la facebook este www.facebook.com/rebeka.albert.716 nickname: Mihaela Constantin Puscasu, va rog mult de tot. Daca imi dati mesaj va transmit poza pe facebook.

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Problema in general nu vine de la cont, vine de la calculator cel mai probabil.
Incearca alt broweser, incearca sa stergi datele de pe acesta cu CTRL SHIFT DELETE, incearca sa te loghezi si pe alt dispozitiv, gen un laptop sau telefon.