| Vali222005 a întrebat:

Atunci când oprești ps4 trebuie sa scoți cablul de alimentare?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asa zice in manual, trebuie scos. Inclus beculetul rosu de la tv care sta aprins cand nu merge consuma curent si multi nu isi da seama, dar e o cantitate mica nu e mare lucru

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Da

| LPCTSTR a răspuns:

Daca ai timpul si vointa sa-l decuplezi de la retea, ar fi cel mai bine pentru putinul curent consumat. Un PS4 consuma ~0.3Wh ca sa detecteze comenzile de pornire de la controller.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Consuma putin, 3 watt/ora

| Adrian5575 a răspuns:

Orice consumator este bine sa il scoti din priza daca nu il folosesti. Nu consuma el foarte mult, dar la o fluctuatie de curent mai mare, se poate arde sursa.

| al0o0o0 a răspuns:

NU