| RazvaN_3529 a întrebat:

Auziti...cand dau la testspeed pe net imi apare la download speed 11mb pe secunda. si cand downloadez ceva mi se ia cu 1mb pe sec... ce sa fac sa se ia cu 11 cum scrie acolostraight face?

1 răspuns:
| bogdannutz a răspuns:

Pai daca prinzi viteza de 11mb e logic k descarci asa deoarece eu am viteza de 100mb si iau cu 10 mb de pe file list, singura solutie e sa iti schimbi abonamentul.
P.S.:in general vteza de download=cu viteza pe care o prinzi impartit la 10