| VEVO a întrebat:

Auziti cat costa un samsung galaxy S 2 la orange cu prelungire contract?

1 răspuns:
| bicpix a răspuns:

Ca sa afli un raspuns exact, trebuie sa apelezi serviciul de Relatii cu CLientii, 411, pentru ca in functie de perioada contractuala pe care o alegi, dar si planul tarifar ales la prelungire telefonul costa ceva sau nu. Sigur, daca ai cont pe Orange Webcare, poti sa calculezi singur https://www.orange.ro/......om_sso.jsp - DAR cel mai bine este sa vorbesti cu un operator sau sa mergi in magazin.