| didulica a întrebat:

Auziti?
Cine imi e de ajutor, sa gaseasca cat mai multe coduri de mape transformice, in afara de cele aratate si sa mi le spuna! Plz!

Răspuns Câştigător
| Jujudupiy a răspuns:

Ok vad ca nimeni nu iti raspunde atunci sa iti dau sa te joci si pe contul meu deci nu am mape... Contul meu se numeste jujudupiy e baiat happy si parola mea 333669kd89

| didulica explică (pentru Jujudupiy):

Mersi mult dar nu iți voiam CONTUL ci niște CODURI, DAR MS ORICUMhappy

| Sebastian0 a răspuns (pentru didulica):

Cum te cheama in joc?

4 răspunsuri:
| JocuriUS a răspuns:

Www.ledformice.ro este cel mai frumos joc merita jucat.

| Sebastian0 a răspuns:

Pe mine ma cheama baffbotkammi si in loc de 0 am 10000 big grin