| Trinitygen a întrebat:

Avantajele detinerii unui iPhone?

4 răspunsuri:
| vlad_4846 a răspuns:

Iphone= fita
pret mare si nejustificat variante mai ieftine:HTC hd7, HTC trophy, HTC desire hd, Samsung i 900 galaxy, LG optimus 2x...

| Simpatic a răspuns:

Avantajele sunt date de necesitate,daca nu consideri necesar un lucru,nu il cumperi,eu nu am iphone pentru ca nu il consider necesar,am limuzina ca asta o consider necesara,asa si tu,daca iti este necesar il cumperi. Avantajele la care te referi tu e probabil performanta sau tehnologia dar asta nu e un avantaj, nu avantajele fac diferenta, tehnologia folosita da

| Maryanoo a răspuns:

Nu stiu dar incearca Motorola Defy (eu tocmai l-am descoperit): touchscreen, sistem de operare performant, RAM, procesor, antishock, waterresist si rezistent la zgarieturi

| carinutza373 a răspuns:

Avantaje: poti la fel de bine sa iei unul la mana a doua, sistemul multitouch face usor de tastat si actioneaza super-rapid, Safari-ul afiseaza chestiile exact ca pe calculator, muzica si video-urile au 16 mii de culori la 600 MgZ, in timp ce restul au 200-300, are push-mail ce face sa functioneze ca un outlook, are wi-fi, 3G si Bluetooth.
Dezavantaje:
nu poti descarca fisiere, nu poti sa adaugi un card de memorie desi are o memorie uriasa, nu are functie copy- paste dar se lucreaza la asta, si nu recunoaste Flash si Java.
Dar, personal cred ca un Iphone 4 sau 5 la un pret de maxim 900 de lei la mana a doua e genial. chiar vreau sa imi iau si eu unul! eu vreau alb 4s
Sa iti iei si tu care-ti prieste de pe apple.com. Noroc!