| LolitaLo a întrebat:

Ar fi o alegere buna sa imi iau un iPhone 4S? Care sunt dezavantajele si avantajele acestui telefon?

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai dezavantajele ar fi ca e prea scump si se strica repede.

| 0x11111051 a răspuns:

Vrei un dezavantaj? Il scapi odata si sa zis cu telefonul.

| TaKeNN a răspuns:

Este un telefon foarte bun l-am avut, acum detin un Samsung Galaxy s4.

Telefonul are si cateva dezavanteje: Nu poti lua muzica doar sa o cumperi, daca iti faci un update conectat la Itunes prin PC, conectat la cablul de date telefonul se codeaza dupa update.

| LolitaLo explică (pentru TaKeNN):

Cum adica sa cumpar muzica? :o:o laughing)

| TaKeNN a răspuns (pentru LolitaLo):

Pai muzica pe iphone nu e gratis sa o iei ca la orce telefon bagi cablul de date si bag muzica acolo si am bagat muzica in telefon, la iphone nu este asa o melodie costa cam 3-4 lei, daca ai card de credit poti sa tio cumperi.

| Antonia50 a răspuns (pentru LolitaLo):

Din Itunes, cauti melodia. Depinde de melodie, dar majoritatea costa 0, 99 Euro, sau 1, 29

| Emy34 a răspuns:

Salut parerea mea e sa nu iti ei. Mai bine iti ei un Samsung Galaxy S3 e mult mai fain si mai performant decat IPhone 4s. La amandoua ai avantaje si dezavantaje si sunt foate multe una este si calitatea Samsung e mai de calitate decat iphone daca ai scapat iphon-ul s-a dus displeiul dar la Samsung cred ca e de ajuns cateva zgarieturi di experienta. dar faci cum vrei e alegerea ta

| SkrilleX911 a răspuns:

Salut! iOS-ul rulat pe iPhone este un sistem de operare cu multe dezavantaje, sincer sa fiu tot ce imi place la acel sistem de operare sunt jocurile si faptul ca atunci cand instalezi un joc stii sigur ca iti merge.
Un alt dezavantaj este pretul mult prea piperat pus pe device-urile Apple, cand iti poti lua un Android mult mai performant si mult mai ieftin.
In loc de iPhone 4S iti poti lua un Samsung Galaxy SIII sau un LG Optimus G sau un Google Nexus 4.
Sper ca te-am ajutat!

| c300 a răspuns:

Buna! Depinde ce gen de telefoane iti plac. iPhone 4s are un design reusit, sistemul de operare IOS5 si programul Siri sunt foarte interesante. Daca nu ai foarte multi bani, iti poti cumpara de asemenea si Samsung Galaxy S2.Si magazinul App Store are putine jocuri "FREE", spre deosebire de Magazin Play. Sper sa iti fiu de folos.