| xyxy97 a întrebat:

Aveti Huawei Ascend G300? Ma gandesc sa il achizitionez, merita?

2 răspunsuri:
| PoWRObert a răspuns:

Salut! Am vut sa achizitionez acest telefon, dar m-am indreptat spre altul (din motive financiare). Mie unul imi placesi il gasesc oarecum dragut. Este un telefon compact de care nu te plictisesti asa usor. Pentru mai multe detalii cauta un review in romana pe net, iti ofera mai multe informatii.Bafta! big grin

| mayweather01 a răspuns:

Nu,nu merita pentru ca nu e telefon de calitatehappy si firma respectiva e recenta deci are putina experienta in confectionarea telefoanelor. si inca ceva e made in china!winking deci sfatul meu e nu merita! Sper ca te-am ajutat.