| xXyOnutZhXx a întrebat:

mi-am facut cont pe google mi-a mers o saptamana si acum cand dau sa schimb imaginea de fundal nu imi mai apare sa imi aleg imagine din pc imi apare doar
Galerie Publica, fotografiile dvs din picasa web album, selectiile dvs recente, nicio imagine.
mi-am mai facut un cont si tot asa s-a intamplat ce sa fac sa pot sa bag din nou imagini din pc straight face
multumesc!

1 răspuns:
| kiddoeraxus a răspuns:

Din bara din stanga alegi "Fotografii" apoi "Fotografii cu tine" > "Incarca fogorafii noi" > "Selecteaza poze" si te etichetezi ca sa fii sigur/a ca iti apar.