| gg12123 a întrebat:

Aveți idee de o metoda de a gasi răspunsurile corecte pe Quizizz?

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Singura posibilitate este sa inveti foarte bine materialul din care sunt facute testele.
Altfel nu ai cum. Nu ai acces la bazele de date cu raspunsurile.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Te referi pe diferite platforme? Cum ar fi cele bazate pe Moodle?
In orice caz, nu se prea poate, pentru ca este sunt memorate intr-o oarecare baza de date, totul functioneaza pe request and response (php si alte cele, pe baza unui cont "admin"). Adica ai... putea oarecum, daca chiar te pricepi la acest domeniu big grin