| Mihai18G a întrebat:

Aveti idee de unde pot cumpara Ceasuri MP4 (pentru copiat la examene)?
Am inteles ca se gasesc la Dragonul Rosu dar nu stiu exact unde... am mai cautat acolo si nu am gasit

5 răspunsuri:
| bogdan3vl a răspuns:

Ia-ti direct de pe okazii poti sa-ti iei chiar si telefon ceas da ai grija la tepe funda big grin

| VladM15 a răspuns:

Mai bine inveti decat sa copiezi dar s-ar putea sa gaselti la domo, altex, filip la magazine de electro casnice sau magazine unde sunt telefoane mobile

| Smokaraieee a răspuns:

Cauta in Big Berceni.happy

| andreyboss a răspuns:

Mai bine nu faci chestii d aste ca t pica

| DeNyS a răspuns:

In DRAGON NU AU. gasesti pe www.copiaza.com sau pe www.fara-restante.ro. Eu mi-am luat e foarte ok ceasul cu mp4 si cu documente txt pe el si au si un an garantie.