| Geo_1929 a întrebat:

Aveti idee de unde pot sa-mi cumpar carcasa la telefonul Samsung S5230? Am fost pe la o gramada de magazine si au zis ca nu au sad... Sunt din Galati mai exact, si daca stiti va rog frumos sa-mi spuneti puppy dog eyes :*.

Răspuns Câştigător
| yoAnonimul a răspuns:

Din depozit /modern / S.a deschis acum si in tiglina langa orage shop da numai stiu cum se num... acolo are sigur.

6 răspunsuri:
| eucumine010 a răspuns:

Germanos.

| CosmiNeeel a răspuns:

Geo du-te la un magazin cosmote si daca ei nu vor avea carcasa in stoc iti vor face comanda daca iti va conveni pretul. Sper ca am fost de folos :*, moldoveanca de'a meahee hee

| KamiixSweet18 a răspuns:

Salutare! Eu cand am un telefon nou merg la carrefour incearca unde stai? Dar incearca eu mereu merg la carrefour te pup papa!

| Geo_1929 explică:

Va multumesc tuturor puppy dog eyes