| mk a întrebat:

Aveti idee pot gasi telefonul LG KC910i, deci noua varianta a lui LG renoir? Il caut de aproape o saptamana si n-am reusit sa gasesc. Daca stiti vreun magazin, real sau virtual, doar serios sa fie, va rog sa imi spuneti.chiar si din europa, un site care sa vanda telefoane mobile la liber si care sa trimita si la noi in tara. Stiti vreun magazin din Bucuresti care sa poata aduce la comanda un anume model pe care il vrea clientul? Va multumesc!

2 răspunsuri:
| Roxana_6190 a răspuns:

In Mall sunt tot felul de magazine:Vodafone, Orange, Cosmote, Zapp poate gasesti ceva acolo! Si mai sunt si altele! Eu cand imi prelungesc abonamentul acolo ma duc, ca au o gramada de telefoane! Ne mai vedem!

| mk explică:

Pentru cei interesati am gasit un loc de unde se poate cumpara acest model, telefonultau.eu happy