| Pinguping a întrebat:

Buna TPU ^^
De ceva timp caut un mp4 dar sunt foarte nehotarata xD Am vazut un MP4 Player Yarvik Joy PMP200 pe pagina Domo si nu stiu ce sa fac :c Va rog ma puteti ajuta cu cateva pareri? Multumesc ^^
* http://www.domo.ro/......P200_-_4GB

5 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

Nu merită, așa ceva poți găsi la 30-50 lei.

| Pinguping explică (pentru DarQueen):

Stiu :c dar vreau sa fie si de calitate... Mi-e teama ca nu o sa functioneze decat cateva zile/saptamani :c

| DarQueen a răspuns (pentru Pinguping):

Păi și ce vrei tu, e firmă „no name". Dacă vrei calitate, poți încerca Ipod, sau ceva MP3/4 player de la Philips, Sony, firme totuși cu un nume. happy

| Pinguping explică (pentru DarQueen):

Hmm. ai dreptate, Multumesc ^^

| DarQueen a răspuns (pentru Pinguping):

Cu plăcere happy Baftă happy