| Trollerul a întrebat:

Azi am avut un super noroc, am mers la piata de vechituri si am gasit un tigan care avea un psp 3004, si am reusit sa il scot la doar 60 de lei dar nu are card si nu are vreun cd cu jocuri, as vrea sa stiu de la un posesor ce as putea sa mai fac cu acest psp 3004, pana acum am reusit sa intru pe internet prin WI-FI, as vrea sa stiu cat costa un card pentru el la mana a doua, unde gasesc si ce acesorii imi trebuie la el.

1 răspuns:
| AfroBelgianu a răspuns:

Salut, Trollerul

Un card la mana a 2-a gasesti la 40 de lei. Poti pune ce jocuri vrei pe card, daca ai un cablu de date. Despre accesorii... nu ai asa mare nevoie, doar cablu de date care e cu mini-USB.

Mult noroc!