| KoWalSky a întrebat:

Azi am facut ceva filmulete cu aparatul digital pana a facut niste fite si se deschide greu dar nu poate face poze sau filma, merge doar sa ma uit la filmuletele si pozele care le-am facut ceva si cand il inchid zice "LENS ERROR" sau "RETRY POWER ON".
Ce e de facut?

Răspuns Câştigător
| catal123 a răspuns:

Se intampla destul de des eu am un aparat care s-a stricat pentru ca am facut poze in egipt sh era un fel de nisip in aer ...incearca sa il repari la un centru... FUNDA >?batting eyelashes