| cat18 a întrebat:

Azi cand veneam d la scoala ma plouat si avem tel in mana nu am obs cand am ajuns acasa ca tel era inchis l am deschis dupa 10 min m am uit la tel si era inchis iar am incerkt sa il deschid dar nu mai mergea si cand l am desfacut bateria avea apa pe easad ce sa fc? se mai poate fc ceva?

6 răspunsuri:
| dorikut a răspuns:

Scoate-i bateria și lasă-l să se usuce. În cele mai multe cazuri, asta va rezolva problema. Dacă, însă, aceasta persistă, va trebui sa te duci cu el la service și să vezi ce se poate face.

B-Bye! wave

Răspuns utilizator avertizat
| IWillNotBeFalseInWhoIAmAsLongAsBreathe a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie ceva asemanator laughing i-am scos carcasa, baterie, cartela, card de mem si le-am sters si le-am uscat. pune-l dupa aia la incarcat dupa ce e uscat bine si ar trebui sa mearga. happy

| Gufiii a răspuns:

Incearca sa-l bagi la incarcat poate nu mia ai baterie si de aia nu se aprinde daca nu inseamna ca s-a stricat de la apahappy

| Ghost_1336 a răspuns:

Trebuia sa-l bagi intr-un castron cu orez.

| andraiusci a răspuns:

Da. Du-l la GSM. Ori la locul de unde l-ai cumparat