| Claudia a întrebat:

Azi imi expira anti-virusul, de unde as putea donwalda unu? si cum sal instalez :d, dau funda love struck

4 răspunsuri:
| JaJe a răspuns:

Daca ai Kaspersky fa asta odata la 30 zile:

1.Dezactivati Self-Defence
2.Inchideti Kaspersky
3. Go to Regedit
4. Go to HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\KasperskyLab\protected\AVP9\environment
(HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\KasperskyLab\protected\AVP9\environment pentru cei ce au windows pe x64 biti)
5.Cautati Key-ul [b]PCID[/b]
6.Modificati ultimele 3 Cifre/Litere din {XXXXXXXX-XXXX-XXXX-XXXX-XXXXXXXXX[b]XXX[/b]} Cu alte 3 Cifre/Litere la alegere (aveti pana la 46656 combinatii diferite)
7. Porniti Kaspersky si Activati o noua licenta TRIAL
9. Reactivati Self-Defence
10. Acum aveti Licenta pentru inca 30 zile!

http://shareimage.org/images/8kbo6wospzcln5jjqcug_thumb.jpg

| Wilder a răspuns:

Il mai descarci si instalezi odata de pe situl de pe care l-ai luat.

| alexrot15 a răspuns:

Depinde ce antivirus vrei... si ii dai un search pe goagalwinking