| anonim_4396 a întrebat:

Azi in timp ce faceam o filmare cu un Canon 1100 D am observat cu stupoare in timp ce filmam ca pe ecran imi apare o pata.am venit acasa si dupa un timp am filmat din nou de data aceasta in camera mea ca sa vad daca mai apare pata aceea, dar din fericire, nu a mai aparut. Aveti idee? E vreun pericol? E vreo solutie in acest caz? Uitati aici filmarea de care va spuneam:
https://www.youtube.com/watch?v=hVYRzoOUc04
daca va uitati mai atent se vede o pata, iar undeva in dreapta sus mici pete.

1 răspuns:
| ShiningMockingjay a răspuns:

Alea is fantome :O